Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

четверг, 20 июня 2013 г.

«Нові стандарти – нова школа»


10 червня 2013 року Берестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрічала делегацію з Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти  – нова школа».
 Гості здійснили екскурсію школою, побували у початковій ланці, оглянули класні кімнати, звернули увагу на класну кімнату  майбутніх другокласників, особливо на ігровий куточок.

 У спортивному залі семенівці побачили  матеріальну базу, спортивне обладнання уроків фізичної культури, фітнес-центр і навіть самі спробували на ньому зробити кілька вправ.
 Побувавши в комп’ютерному класі, гості переконалися, що учні нашої школи мають доступ до Інтернету та все необхідне для успішного навчання та виховання.
На засіданні «круглого столу» було обговорено основні положення Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Після чого гості були запрошені в кабінет практичного психолога для ознайомлення з психологічним супроводом Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти та для психологічного розвантаження.
      Зустріч пройшла в дружній доброзичливій обстановці.

Комментариев нет:

Отправить комментарий